Stawiamy na jakość!

Jaką podłogę wybrać?

Jaką podłogę wybrać ?
Istotne jest wybranie takiego materiału, który będzie pasował do funkcji danego pomieszczenia, koloru mebli i ścian, a także atmosfery całego wnętrza. Co wybrać, aby być w pełni usatysfakcjonowanym?
Podłoga zostaje z nami (z reguły) na lata, nadaje ostateczny charakter wyglądowi całego mieszkania. Wybierając ją warto się zastanowić i dobrze przemyśleć swój wybór, gdyż jej wymiana jest kosztowna, pracochłonna i kłopotliwa. Niezwykle ważny jest rodzaj nawierzchni. Materiał zastosowany na podłodze powinien przede wszystkim pasować do stylu życia domowników, na drugim miejscu są preferencje wizualne, na trzecim budżet. Materiały, które nigdy nie wychodzą z mody, ładnie się starzeją i pasują do większości wnętrz to drewno i naturalny kamień.
Co warto przemyśleć:
– czy są dzieci, jeśli tak to w jakim wieku
– czy są zwierzęta
– czy lubi się chodzić boso
– czy przyjmuje się dużo gości
– czy jest lub będzie ogrzewanie podłogowe
Czego nie warto robić:
– zakładać drewnianej podłogi w kuchni, łazience i holu wejściowym
– zakładać ciemnych podłóg jeśli jesteśmy pedantami
– mieszać zbyt wiele kolorów i gatunków
– chaotycznie przeprowadzać linie łączące strefy
– nigdy nie łączymy jesionu z bukiem i dębu z sosną
– dobierać mebli w tym samym kolorze, w jakim jest podłoga
Niedługo powiemy wam jakie są możliwe rodzaje podłóg i kiedy się na nie zdecydować. Więc śledźcie nasz profil, aby nie przeoczyć tego ważnego tematu. Już dzisiaj trochę najnowszych trendów na 2021.
Jeśli potrzebujesz zmienić podłogę w domu napisz lub zadzwoń do nas i umów się na wycenę połączoną z konsultacją RemoHouse 881 470 730
Designer: Centrum Reklamowe - Przeźmierowo - CENTRUM REKLAMOWE.com.pl