Stawiamy na jakość!

Remont nowoczesnej łazienki

Remont łazienki będzie Cię kosztował czas, pieniądze, a może nawet kilka siwych włosów. Cena może wahać się od kilku tysięcy za upiększenie istniejącej łazienki do sześciu cyfr za renowację wnętrza wysokiej klasy głównej łazienki. Ale jeśli mądrze podchodzisz do wydawania pieniędzy, inwestycja prawdopodobnie okaże się tego warta.
Sztuczka polega na tym, aby wybrać ulepszenia, które pasują do Twojego stylu życia i przyzwyczajeń – może potrzebujesz wanny, ponieważ będziesz się w niej kąpać dosłownie każdego dnia; wnęka w ścianie, jeśli nie ma gdzie przechowywać szamponu; dwie umywalki, bo mycie zębów nie powinno być wojną łokciową. Remohouse: „Zadajemy wiele pytań dotyczących codziennej rutyny i potrzeb związanych z przechowywaniem, a przede wszystkim kładziemy nacisk na funkcjonalność”.
Przede wszystkim – zanim jeszcze zakochasz się w projekcie łazienki, który chcesz odtworzyć – zadaj sobie nudne pytania. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że wpływają one na Twoje potrzeby w łazience, ale tak jest! Przygotuj więc odpowiedzi, porozmawiaj ze swoim projektantem, a następnie zacznij zbierać zdjęcia inspo.
Jaka jest Twoja codzienna rutyna? Układ będzie od tego zależał.
Ile możesz wydać? Lepiej zaplanować budżet teraz, niż być później rozczarowanym.
Ile miejsca potrzebujesz? Łatwo dodać teraz, trudniej dodać później.
Ile osób będzie korzystało z łazienki? Musisz zdecydować: podwójne umywalki i lustra lub jedna.
Czego nie lubisz w swojej obecnej przestrzeni? Aby oczywiście nie było replikowane w nowym.
Wolnostojąca wanna – jeśli masz miejsce na jedną – świetnie się sprawdzi jeśli uwielbiasz kąpiele albo masz dzieci. Ale jeśli Twoja przestrzeń nie jest wystarczająco duża, aby pomieścić zarówno przestronną kabinę prysznicową, jak i wannę (i nie masz małych dzieci do kąpieli), najlepszym rozwiązaniem jest zestaw prysznic/ wanna. Wanny w stylu jacuzzi były modne, ale obecnie jest powrót w stronę pryszniców, szczególnie w głównych łazienkach.
Więc skupmy się na prysznicach. Choć może się to wydawać drobiazgiem, wybór odpowiedniej kabiny do prysznica lub zestawu prysznicowo-wannowego zrobi sporą różnicę.
Zasłony: Preferujemy je do zestawów prysznicowych i wannowych, ponieważ miękka, elastyczna zasłona ułatwia kąpiel bardziej niż szklane drzwi. Bonus: możesz łatwo wymienić, jeśli zmieni się Twój styl.
Szklane drzwi: mogą sprawić, że prysznic będzie bardziej przestronny. Dodaj trochę ciepła wykończeniom: metalowe kratki, interesujące detale itp.
Brak drzwi: Najbardziej swobodna z kabin prysznicowych jest pozbawiona drzwi. Wybierz wodoodporne powierzchnie, a nie będziesz musiał się martwić o zachlapanie.
Warto upewnić się, że Twój prysznic ma odpowiednią armaturę. Oprócz standardowych kranów, uchwytów do szuflad i głowic prysznicowych, dostępne są również gadżety, które można dodać, aby ulepszyć łazienkę bez pełnej renowacji. W większości łazienek przechowywanie jest ograniczone, więc wbudowana wnęka prysznicowa jest prawie obowiązkowa. Upewnij się tylko, że jest wystarczająco duża, aby pomieścić niezbędne produkty pod prysznic.
Sterowanie głosem i Wi-Fi pozwala precyzyjnie regulować temperaturę, słuchać muzyki podczas kąpieli i nie tylko.
Podłogi antypoślizgowe: to nie problem, jeśli chodzi o najbardziej wilgotne pomieszczenie w domu. Wysoki współczynnik antypoślizgowości 0,42 lub więcej zapewnia bezpieczniejsze chodzenie.
Niezależnie od tego, czy dokonujesz drobnych ulepszeń, przeprowadzasz pełny remont, czy po prostu śnisz na jawie przy biurku, remont łazienki może mieć duży wpływ na samopoczucie w twoim domu (i rutynową pielęgnację skóry). Nic więc dziwnego, że wraz z kuchnią ta przestrzeń często ma najwyższy priorytet, gdy przychodzi czas na przebudowę.
Zadzwoń i sprawdź, kiedy Remohouse ma pierwszy wolny termin, aby wyremontować Twoją łazienkę!
Designer: Centrum Reklamowe - Przeźmierowo - CENTRUM REKLAMOWE.com.pl